אודות

 
תרפי ספורט הוא מכון פיזיותרפיה ורפואת ספורט במרכז זיכרון-יעקב, המנוהל על-ידי ד"ר דיוויד גרבר – פיזיותרפיסט מוסמך.
המכון מציע טיפול למגוון רחב של ליקויים ומכאובים, כגון:
 
 
  • כאבי גב וצוואר
  • כאבי מפרקים
  • כאבי שרירים
  • כאבים ומחלות כרוניות
 
 
 
  • פציעות
  • פציעות ספורט
  • שיקום מפציעות ומניתוחים
  • שיקום לאחר פגיעות נוירולוגיות
 
 
 
 
 
תרפי ספורט מעניק שירות וטיפול לכל סוגי האוכלוסיות ובכל הגילאים, לרבות לספורטאים וגם לכאלה שאינם עוסקים בספורט. במכון עושים שימוש במכשור המתקדם ביותר בתחום, וזאת במטרה לשלב בטיפול מגוון מתודות מתקדמות, ביניהן: מיטת מתיחה, תרפיית לייזר, אולטרה-סאונד, טיפול בחשמל, תרמו-תרפיה, חבישות, טייפינג ועוד.
 

אודות ד"ר דיוויד גרבר

 
מכון תרפי ספורט מנוהל על-ידי ד"ר דיוויד גרבר, תושב זיכרון-יעקב. דיוויד הוא פיזיותרפיסט מוסמך (PT ,DPT) ומורשה מטעם משרד הבריאות בישראל, העוסק בתחום מאז 1997. כמו כן, הוא מוסמך לטפל במתודות מתקדמות כמו: חשמל, אולטרה-סאונד, לייזר, קינזיו-טייפינג ועוד.

את לימודי הפיזיותרפיה הרפואית השלים דיוויד בארצות הברית ובהולנד. גם כיום הוא מקפיד לעבור לעתים קרובות קורסים מתקדמים, ועד כה עבור השתלמויות מקצועיות בנושאים כמו שיקום כתף, שיקום כף רגל, שיקום ברך, טיפול בבעיות גב, טנדינופטיות ועוד. עם תחומי עיסוקו העיקריים נמנים: כאבי גב כרוניים ואקוטיים, מחלות מפרקי הכתף והברך ושיקום לאחר פציעות וניתוחים.
 
 
 
ד"ר דיוויד גרבר
 
 
 
 

שיטות הטיפול

 
המטפלים של תרפי ספורט מתמחים במגוון רחב של שיטות טיפול ומיומנים באבחון מקור הכאב או הליקוי והתאמת הטיפול למטופל. המכון חרט על דגלו את עקרון הטיפול האישי והמותאם לכל אדם – לפי מצבו, יכולותיו, צורכיו ורצונותיו השונים.

שיטות הטיפול המנואליות (עיסויים, מתיחות, מוביליזציות וכיוצא בזה) מהוות את חלקו העיקרי של הטיפול. בספורט תרפי מאמינים בכוחו המרפא של המגע ורואים בו כלי ראשון במעלה. ד"ר דיוויד גרבר וצוות המטפלים מוסמכים לבצע מגוון רחב של טכניקות ידניות וברשותם ניסיון רב בכך.

ככלי משלים וחיוני להצלחת הטיפול, מיישמים בתרפי ספורט שיטות של תרגול ואימון ספציפי, המותאמות לכל לקוח ולבעיה שממנה הוא סובל. האימונים מתקיימים גם במכון עצמו, בעזרת אביזרי אימון חדישים וייחודיים המיועדים לטיפול בפיזיותרפיה, וגם בבית המטופל כתרגול עצמי. לכל אורך הדרך מתבצעים פיקוח ומעקב על תוכנית האימון וקצב ההתקדמות.
 
 
ציוד לטיפול בספורטאים
 
 
 
triton
 
 
 
 
סובלים מכאבים או זקוקים לייעוץ? בואו לתרפי ספורט ותקבלו מענה מקצועי ומתקדם באווירה נעימה ובסביבה נקייה ואסתטית. לנוחותכם, ישנה חניה בשפע (כולל חניית נכים). לתיאום תור חייגו 072-3267280 או השאירו פרטים באתר.